Targi Edukacji i Pracy skierowane były do uczniów miasta i gminy Lębork, gdzie umożliwiono zapoznanie się z ofertą wystawców, tj. 25 szkół  ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych, z okolic Gdyni, Gdańska , Słupska , Koszalina, Wejherowa, oraz pracodawców poszukujących pracowników ( Oriflame, Avon) także  instytucji szkoleniowo- doradczych OHP.

Program targów obejmował: Prezentację szkół  dla uczniów miejscowego technikum. Przybyły prawie wszystkie klasy.

W  targach uczestniczyli przedstawicielki Wydziału Mechanicznego:
  • Dr Sylwia Mierzejewska
  • Dr Aldona Bać
  • Mgr Krzysztof Dorywalski

Oraz przedstawicielka Wydziału Nauk Ekonomicznych
  • Dr Alina Oczachowska
W dniu 21 kwietnia 2016 roku w Miastku w gimnazjum, im Jana Pawła II Pani dr Alina Oczachowska reprezentowała Wydział na organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Miastku (działające w ramach utrzymania rezultatów projektu ,,OHP jako realizator usług rynku pracy „współfinansowanego ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego) oraz Pomorską Komendę Ochotniczą Hufców Pracy w Targach Edukacji i Pracy ,,Nauka- Zawód- Praca”.

Targi Edukacji i Pracy skierowane były do mieszkańców miasta i gminy Miastko. Podczas targów możliwe było zapoznanie się z ofertą wystawców, tj. szkół ponadgimnazjalnych i uczelni wyższych, pracodawców poszukujących pracowników oraz instytucji szkoleniowo- doradczych.
SAM 7135
SAM 7138
SAM 7144
SAM 7149
SAM 7151
SAM 7152
SAM 7154

3 marca w ramach dnia otwartego Politechniki Koszalińskiej w Kampusie gościliśmy przedstawicieli ogólnopolskiego programu współpracy szkół wyższych i sektora finansowego "Nowoczesne zarządzanie biznesem”, którego WNE jest partnerem. Projekt realizowany jest w przeświadczeniu, że połączenie doświadczeń dydaktycznych i naukowych z wiedzą praktyczną pozwoli na lepsze przygotowanie odbiorców do praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy w przyszłej pracy zawodowej.

IMG 5668

IMG 5669

IMG 5671

IMG 5672

IMG 5673
Dnia 10 marca 2016 odbyły się w Słupsku w Inkubatorze przedsiębiorczości III Targi Edukacyjne. Stoisko WNE PK reprezentowali: dr Alina Oczachowska, student Paweł Kapusta i student Michał Gołasz.

SAM 7122
SAM 7124

SAM 7127

SAM 7129

SAM 7132

SAM 7134
Wydział Nauk Ekonomicnzych 24 lutego 2016 roku wziął udział w targach edukacyjnych, które odbyły się w Świdwinie w VI LO. W targach wystawiło się 20 uczelni między innymi z Poznania, Koszalina, Szczecina i Szczecinka. Stanowisko Wydziału Nauk Ekonomicznych PK reprezentowali dr Alina Oczachowska i student Paweł Kapusta, w targach uczestniczył również pracownik PK prof. Bogusław Warcholiński, który przeprowadzał pokazy optyczne. Uczestnicy chętnie odwiedzali nasze stanowisko i oprócz pytań dotyczących kierunków kształcenia na PK byli zainteresowani życiem studenckim w Koszalinie.


Uczniowie pierwszej klasy Technikum Organizacji Reklamy i Technikum Pojazdów Samochodowych w Miastku odbyli ciekawe zajęcia. Czytaj więcej: http://www.gp24.pl/wiadomosci/miastko/art/9310542,zajecia-z-wykladowcami-akademickimi,id,t.html
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję