Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII już edycji Konkursu Młodego Ekonomisty

Konkurs jest skierowany do studentów kierunków ekonomicznych oraz innych zainteresowanych aktualną tematyką gospodarczą i społeczną.

Temat tegorocznego konkursu:

Gospodarka współdzielenia – impuls do radykalnej zmiany systemu, czy jedynie nowy model biznesowy?” 

skłania do zastanowienia się nad najważniejszymi zmianami jakie młodzi ludzie mogą zauważyć w swoim otoczeniu. Organizacje takie jak Uber, Airbnb czy BlaBlaCar działają w sposób zupełnie odmienny od tradycyjnych przedsiębiorstw. Na ile silna jest jednak ta zmiana? Czy wpłynie na resztę gospodarki czy pozostanie zjawiskiem niszowym?

Zapraszamy do udziału w konkursie!

VIII edycja Konkursu ma odnowioną formułę – studenci mają większą swobodę w wyborze formuły projektu, mogą pracować indywidualnie bądź w grupach, w tym w zespołach interdyscyplinarnych. Otwieramy się również na studentów anglojęzycznych – projekty mogą być prezentowane w tym języku.

Trzy najlepsze zespoły otrzymują nagrody pieniężne!

Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://tep.org.pl/projekty/mlody-ekonomista/ 

Zapraszamy do obejrzenia filmu pomującego konkurs: https://www.youtube.com/watch?v=CQ7vRgmWbRw 

Termin nadsyłania filmów rejestrujących projekty mija 15 grudnia!

Bardzo serdecznie prosimy o rozsyłanie zaproszenia do udziału w konkursie do zaprzyjaźnionych organizacji studenckich oraz o upowszechnienie informacji o konkursie na Państwa uczelni.

Partnerami KME są Deloitte, Warsaw Business Youth, Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa (partner wspierający) oraz Radio Kampus (partner mediowy). Jeśli Państwa instytucja chciałaby zostać partnerem - zapraszmy do kontaktu!

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. 

 

dr Anita Zarzycka

członek TEP

Sekretarz KME 2019

Szanowni Państwo

W imieniu członków koła naukowego Inżynierskie Koło Studenckie IKS działającego przy Zakładzie Konstrukcji Metalowych Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie modelarskim Power Tower 2018. Szczegóły dotyczące konkursu i zgłoszeń przesyłamy w załączonym liście przewodnim oraz regulaminie.
Prosimy o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród studentów.

Zapraszamy też do obejrzenia materiału z poprzedniej edycji konkursu w roku 2017 pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=Lfz5W0bmJeQ
oraz do obejrzenia materiału przygotowanego na potrzeby tegorocznej edycji konkursu: https://www.youtube.com/watch?v=1mfA0zvu770

Michał Piątkowski
Zakład Konstrukcji Metalowych, WIL,ŚiG PK
Komitet Organizacyjny Konkursu Power Tower 2018

pdfList przewodni

plakat power tower 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.

Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej: http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/.

W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcam do udziału.

Więcej informacji o poprzednich edycjach:
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2017/
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2016/

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania: IKAR JAKOŚCI. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową, jest dedykowany studentom i absolwentom studiów pierwszego i drugiego stopnia. To inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań z zakresu zarządzania. Laureaci wybierani są na podstawie zgłoszeń przesyłanych przez promotorów prac obronionych na niepaństwowych lub państwowych uczelniach wyższych w Polsce.

Nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN dla autora nagrodzonej pracy ufunduje firma Protan Polska Sp. z o.o., która jest dostawcą wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran.

Informacje szczegółowe na stronie: http://europeanquality.eu/aktualnosci/zostan-ikarem-jakosci-2/

konkurs.SGB.grafika
Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem wraz z SGB-Bankiem S.A. ogłaszają konkurs na najlepszy artykuł dotyczący bankowości spółdzielczej.

Aby wziąć udział należy przygotować artykuł na temat "Rola bankowości spółdzielczej we wspieraniu lokalnych społeczności.

Na konkurs przyjmowane będą teksty w języku Polskim o objętości 3-5 tys. znaków.

Artykuł prosimy przesyłać z dopiskiem "Konkurs SGB" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace konkursowe czekamy do 24 maja 2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2018 r.

Najlepsze prace zostaną opublikowane w mediach akademickich.

Nagrodą główną dla autora najlepszego artykułu jest miesięczny, bezpłatny staż w Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o. w Warszawie.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne na stronie: http://nzb.pl/aktualnosci/354-wygraj-staz-w-firmie-centrum-prawa-bankowego-i

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję