Szanowni Państwo

W imieniu członków koła naukowego Inżynierskie Koło Studenckie IKS działającego przy Zakładzie Konstrukcji Metalowych Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie modelarskim Power Tower 2018. Szczegóły dotyczące konkursu i zgłoszeń przesyłamy w załączonym liście przewodnim oraz regulaminie.
Prosimy o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród studentów.

Zapraszamy też do obejrzenia materiału z poprzedniej edycji konkursu w roku 2017 pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=Lfz5W0bmJeQ
oraz do obejrzenia materiału przygotowanego na potrzeby tegorocznej edycji konkursu: https://www.youtube.com/watch?v=1mfA0zvu770

Michał Piątkowski
Zakład Konstrukcji Metalowych, WIL,ŚiG PK
Komitet Organizacyjny Konkursu Power Tower 2018

pdfList przewodni

plakat power tower 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.

Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej: http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/.

W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcam do udziału.

Więcej informacji o poprzednich edycjach:
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2017/
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2016/

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania: IKAR JAKOŚCI. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową, jest dedykowany studentom i absolwentom studiów pierwszego i drugiego stopnia. To inicjatywa, która wyróżnia i docenia wkład młodych osób w tworzenie wartościowych rozwiązań z zakresu zarządzania. Laureaci wybierani są na podstawie zgłoszeń przesyłanych przez promotorów prac obronionych na niepaństwowych lub państwowych uczelniach wyższych w Polsce.

Nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN dla autora nagrodzonej pracy ufunduje firma Protan Polska Sp. z o.o., która jest dostawcą wysokiej jakości pokryć dachowych wykonanych z membran.

Informacje szczegółowe na stronie: http://europeanquality.eu/aktualnosci/zostan-ikarem-jakosci-2/

konkurs.SGB.grafika
Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem wraz z SGB-Bankiem S.A. ogłaszają konkurs na najlepszy artykuł dotyczący bankowości spółdzielczej.

Aby wziąć udział należy przygotować artykuł na temat "Rola bankowości spółdzielczej we wspieraniu lokalnych społeczności.

Na konkurs przyjmowane będą teksty w języku Polskim o objętości 3-5 tys. znaków.

Artykuł prosimy przesyłać z dopiskiem "Konkurs SGB" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace konkursowe czekamy do 24 maja 2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2018 r.

Najlepsze prace zostaną opublikowane w mediach akademickich.

Nagrodą główną dla autora najlepszego artykułu jest miesięczny, bezpłatny staż w Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o. w Warszawie.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne na stronie: http://nzb.pl/aktualnosci/354-wygraj-staz-w-firmie-centrum-prawa-bankowego-i

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego. W tegorocznej edycji udział weźmie 15 podmiotów oraz 15 osób z całej Polski. Konkurs składa się z dwóch etapów - pierwszy z nich kierowany jest do firm i rozpoczął się 9 kwietnia. Drugi etap dedykowany jest absolwentom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Etap ten zostanie zainaugurowany 19 czerwca 2018 roku.

Nagrodami w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego są sześciomiesięczne staże w firmach, instytutach badawczych sektora kosmicznego w Polsce. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tys. zł brutto. Na uwagę zasługuje fakt, że 85% laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazło stałe zatrudnienie w firmach, w których wcześniej odbywało staż.

Organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o konkursie, jak również zachęcają zainteresowanych do udziału poprzez wysłanie swoich Curriculum Vitae (CV) na elektroniczny adres poczty Biura Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 24 maja 2018 roku do godz. 16.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o wpisywanie tematu wiadomości: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem Konkurs o Staż. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dostępne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej: www.space.biz.pl
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję