konkurs.SGB.grafika
Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem wraz z SGB-Bankiem S.A. ogłaszają konkurs na najlepszy artykuł dotyczący bankowości spółdzielczej.

Aby wziąć udział należy przygotować artykuł na temat "Rola bankowości spółdzielczej we wspieraniu lokalnych społeczności.

Na konkurs przyjmowane będą teksty w języku Polskim o objętości 3-5 tys. znaków.

Artykuł prosimy przesyłać z dopiskiem "Konkurs SGB" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na prace konkursowe czekamy do 24 maja 2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi 4 czerwca 2018 r.

Najlepsze prace zostaną opublikowane w mediach akademickich.

Nagrodą główną dla autora najlepszego artykułu jest miesięczny, bezpłatny staż w Centrum Prawa Bankowego i Informacji sp. z o.o. w Warszawie.

Szczegółowe informacje i regulamin dostępne na stronie: http://nzb.pl/aktualnosci/354-wygraj-staz-w-firmie-centrum-prawa-bankowego-i

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) wraz ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego (ZPSK) serdecznie zapraszają do udziału w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego, który kierujemy do absolwentów i młodych naukowców.

Celem konkursu jest kształcenie i rozwój młodej kadry w sektorze kosmicznym oraz wsparcie transferu wiedzy pomiędzy uczelniami a firmami sektora kosmicznego. W tegorocznej edycji udział weźmie 15 podmiotów oraz 15 osób z całej Polski. Konkurs składa się z dwóch etapów - pierwszy z nich kierowany jest do firm i rozpoczął się 9 kwietnia. Drugi etap dedykowany jest absolwentom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, osobom z otwartym przewodem doktorskim oraz młodym naukowcom z tytułem magistra, inżyniera lub magistra inżyniera, doktora nauk technicznych, społecznych lub ekonomicznych, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Etap ten zostanie zainaugurowany 19 czerwca 2018 roku.

Nagrodami w III edycji Konkursu o Staż - Rozwój Kadr sektora kosmicznego są sześciomiesięczne staże w firmach, instytutach badawczych sektora kosmicznego w Polsce. Przyszły stażysta będzie zatrudniony na umowę zlecenie przy wynagrodzeniu od 4 do 5 tys. zł brutto. Na uwagę zasługuje fakt, że 85% laureatów poprzedniej edycji konkursu znalazło stałe zatrudnienie w firmach, w których wcześniej odbywało staż.

Organizatorzy zwracają się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji o konkursie, jak również zachęcają zainteresowanych do udziału poprzez wysłanie swoich Curriculum Vitae (CV) na elektroniczny adres poczty Biura Związku Pracodawców Sektora Kosmicznego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. do dnia 24 maja 2018 roku do godz. 16.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o wpisywanie tematu wiadomości: KONKURS O STAŻ, natomiast w nazwie CV imię i nazwisko osoby wraz z nazwą wybranego podmiotu z dopiskiem Konkurs o Staż. Jednocześnie informujemy, że wszystkie dostępne dokumenty konkursowe znajdują się na stronie internetowej: www.space.biz.pl

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem Konkursu jest zwiększenie zainteresowania studentów polskich uczelni tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityką pieniężną oraz rynkami finansowymi.


Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem Konkursu jest zwiększanie zainteresowania środowiska akademickiego tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityką pieniężną i rynkami finansowymi.


Zapraszamy do udziału w 22. edycji konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie, która odbędzie się w Łodzi w dniach 17-19 maja 2018 r. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są od 1 do 30 marca. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe. 

W konkursie uczestniczyć mogą zespoły studentów III roku stacjonarnych studiów I stopnia lub III roku stacjonarnych jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w zakresie ekonomii, finansów i zarządzania. Każdą uczelnię ekonomiczną może reprezentować tylko jeden zespół. W przypadku uczelni nieekonomicznych, w konkursie może wziąć udział tyle zespołów z jednej uczelni, ile jest wydziałów związanych z ekonomią, finansami i zarządzaniem (tylko jeden zespół może reprezentować jeden wydział). W skład zespołu może wchodzić minimum 3, maksimum 5 studentów. Student może uczestniczyć w konkursie tylko raz.

Szczegółowe informacje na stronie: http://fep.lodz.pl/pl/programy-menu/konkursy/konkurs-pfiz-2018
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję