Gotów aby podjąć inwestycyjne wyzwanie? Już 13 maja startuje SZKOŁA MISTRZÓW INWESTYCJI -  konkurs dla studentów, w którym możesz wygrać nawet 1500 zł w gotówce!

Zapraszamy wszystkich studentów uczelni partnerskich do zmierzenia się z rynkiem kapitałowym. Będziecie mieli okazję nauczyć się jak handlować instrumentami finansowymi z całego świata, inwestując wirtualne 10 000 zł na platformie mobilnej Domu Maklerskiego TMS Brokers.

Jak dołączyć do konkursu?

 1. Wejdź na stronę tms.pl/konkursstudencki (strona ruszy wraz ze startem rejestracji - już 6 maja!).
 2. Zarejestruj się w konkursie.
 3. Otrzymasz od nas wiadomość e-mail oraz SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji na Twój telefon i danymi do Twojego konta demo.
 4. Niezależnie od tego kiedy się zarejestrujesz, 13 maja Twoje konto w aplikacji zostanie zresetowane do 10 000 wirtualnych złotych.
 5. Inwestuj! Kupuj, sprzedawaj, śledź sentyment innych inwestorów między 13 a 24 maja. Osoba z najwyższą stopą zwrotu otrzymuje tytuł Mistrza Inwestycji i wygrywa 1500 zł w gotówce!

Przewidzieliśmy także nagrody dla najlepszych reprezentantów poszczególnych uczelni. Każdy z nich otrzyma 500 zł. Dodatkowo uczelnia, której najlepszych dziesięcioro studentów wygeneruje w sumie najwyższą stopę zwrotu, zyska tytuł Szkoły Mistrzów Inwestycji TMS Brokers i 3000 zł!

Lista uczelni partnerskich:

 • Akademia Leona Koźmińskiego
 • Politechnika Gdańska
 • Politechnika Koszalińska
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
 • Uniwersytet Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie
 • Uniwersytet Łódzki

Czujesz, że jesteś zielony w inwestowaniu? Nie przejmuj się! Eksperci z TMS Brokers opowiedzą Ci z czym to się je! Dołącz do wydarzeń organizowanych na partnerskich uczelniach i dowiedz się jak wykorzystać potencjał mobilnego inwestowania! Szczegóły na profilach partnerów.

Zatem na co czekasz? Do dzieła! :)

FB grafika1

K O N K U R S
Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa PAN wraz z Fundacją Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do wzięcia udziału w II edycji Konkursu na najlepsze prace magisterskie dot. rozwoju obszarów wiejskich.

Celem Konkursu jest promowanie tematyki rozwoju obszarów wiejskich, w tym w szczególności zagadnień dotyczących przemian społeczno-gospodarczych na polskiej wsi. Na prace obronione w latach 2017-2018 czekamy do 5 maja.

Do wygrania odpowiednio 3 000, 2000 oraz 1 000 PLN.

Szczegóły wraz z regulaminem oraz wzorem formularza na stronie IRWiR PAN http://www.irwirpan.waw.pl/634/633/konkurs-na-prace-magisterska-2019

55770020 2180379148721141 8634179524017258496 n

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII już edycji Konkursu Młodego Ekonomisty

Konkurs jest skierowany do studentów kierunków ekonomicznych oraz innych zainteresowanych aktualną tematyką gospodarczą i społeczną.

Temat tegorocznego konkursu:

Gospodarka współdzielenia – impuls do radykalnej zmiany systemu, czy jedynie nowy model biznesowy?” 

skłania do zastanowienia się nad najważniejszymi zmianami jakie młodzi ludzie mogą zauważyć w swoim otoczeniu. Organizacje takie jak Uber, Airbnb czy BlaBlaCar działają w sposób zupełnie odmienny od tradycyjnych przedsiębiorstw. Na ile silna jest jednak ta zmiana? Czy wpłynie na resztę gospodarki czy pozostanie zjawiskiem niszowym?

Zapraszamy do udziału w konkursie!

VIII edycja Konkursu ma odnowioną formułę – studenci mają większą swobodę w wyborze formuły projektu, mogą pracować indywidualnie bądź w grupach, w tym w zespołach interdyscyplinarnych. Otwieramy się również na studentów anglojęzycznych – projekty mogą być prezentowane w tym języku.

Trzy najlepsze zespoły otrzymują nagrody pieniężne!

Szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://tep.org.pl/projekty/mlody-ekonomista/ 

Zapraszamy do obejrzenia filmu pomującego konkurs: https://www.youtube.com/watch?v=CQ7vRgmWbRw 

Termin nadsyłania filmów rejestrujących projekty mija 15 grudnia!

Bardzo serdecznie prosimy o rozsyłanie zaproszenia do udziału w konkursie do zaprzyjaźnionych organizacji studenckich oraz o upowszechnienie informacji o konkursie na Państwa uczelni.

Partnerami KME są Deloitte, Warsaw Business Youth, Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa (partner wspierający) oraz Radio Kampus (partner mediowy). Jeśli Państwa instytucja chciałaby zostać partnerem - zapraszmy do kontaktu!

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji. 

 

dr Anita Zarzycka

członek TEP

Sekretarz KME 2019

Szanowni Państwo

W imieniu członków koła naukowego Inżynierskie Koło Studenckie IKS działającego przy Zakładzie Konstrukcji Metalowych Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechniki Koszalińskiej serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie modelarskim Power Tower 2018. Szczegóły dotyczące konkursu i zgłoszeń przesyłamy w załączonym liście przewodnim oraz regulaminie.
Prosimy o rozpropagowanie informacji o konkursie wśród studentów.

Zapraszamy też do obejrzenia materiału z poprzedniej edycji konkursu w roku 2017 pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=Lfz5W0bmJeQ
oraz do obejrzenia materiału przygotowanego na potrzeby tegorocznej edycji konkursu: https://www.youtube.com/watch?v=1mfA0zvu770

Michał Piątkowski
Zakład Konstrukcji Metalowych, WIL,ŚiG PK
Komitet Organizacyjny Konkursu Power Tower 2018

pdfList przewodni

plakat power tower 2018

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.

Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej: http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/.

W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcam do udziału.

Więcej informacji o poprzednich edycjach:
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2017/
http://europeanquality.eu/ikar-jakosci/ikar-jakosci-2016/

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję