Dni Otwarte Politechniki Koszalińskiej i Wydziału Nauk Ekonomicznych w tym roku odbyły się w dniu 09.03. 2017r.

W kampusie przy ul. Śniadeckich wystawiały się wszystkie kierunki Uczelni (30 stanowisk), w tym 4 stanowiska Wydziału Nauk Ekonomicznych. Stoisko WNE reprezentowali- kierunek Ekonomia: prof. dr hab. Grzegorz Przekota, dr Maria Klonowska – Matynia, dr Kamila Radlińska, kierunek Finanse i Rachunkowość: mgr Krzysztof Dziadek, dr Agnieszka Judkowiak, mgr Agnieszka Moskal, kierunek Turystyka i rekreacja: mgr Dorota Janiszewska, dr Luiza Ossowska, kierunek Zarządzanie: dr Alina Oczachowska, dr Dariusz Oczachowski, dr Ewa Kasperska. Pracownicy WNE zostali wsparci przez studentów z reprezentowanych kierunków, Kół Naukowych i Samorządu Studentów. Studenci zaangażowali się w promocję kierunków, przeprowadzali gry i zabawy, zajęli się obsługą stanowiska informacyjnego oraz udzielili wywiadu telewizji lokalnej MAX.

W kampusie przy ul. Kwiatkowskiego odbywały się wykłady promocyjne oraz spacer po Wydziale. Wykłady zostały przeprowadzone przez dr Grzegorza Kwiatkowskiego oraz dr Tomasza Kowalskiego. Uczniowie zapoznali się także z infrastrukturą Wydziału. Po Wydziale oprowadzały Panie z obsługi administracyjnej: Pani mgr Agnieszka Kuczyńska oraz Pani mgr Karolina Trafny, wsparte przez studentów Wydziału.

W Dniach Otwartych uczestniczyły szkoły ponadgimnazjalne, licea ogólnokształcące. Przybyli uczniowie ze szkół z Koszalina oraz okolic (m.in. z Darłowa, Świdwina , Sławna). Uczniowie, podobne jak w zeszłym roku, wykonywali krótkie zadania tematyczne i zbierali wpisy do indeksów. Odpowiednia liczba zaliczeń upoważniała do odebrania nagrody specjalnej.

W imprezie uczestniczył także koszalińskie media.

Sprawozdanie sporządziła
dr Alina Oczachowska

Galeria zdjęć
Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję