W ramach kolejnego TechKlubu Koszalin zaplanowaliśmy warsztat:
W SIECI PRAWA AUTORSKIEGO. JAK USTRZEC SIĘ PUŁAPEK W INTERNECIE.

Czy tego chcesz czy nie, prawo autorskie reguluje każdą Twoją działalność w internecie. Publikowanie, ściąganie, oglądanie zdjęć, czytanie prasy, gry komputerowe, korzystanie z portali społecznościowych. Co zrobić aby ustrzec się prawnych pułapek czyhających na użytkowników w internecie? W jaki sposób korzystać z internetu w sposób 100% legalny? Jak wykorzystywać zasoby w działalności akademickiej? Dlaczego licencje Creative Commons mogą być rozwiązaniem na wiele prawnych problemów? Na te wszystkie pytania razem poszukamy odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzi Natalia Mileszyk - prawniczka, specjalistka ds. polityk publicznych w Centrum Cyfrowym. Zajmuje się analizą prawną i rzecznictwem w zakresie otwartych zasobów oraz swobód użytkowników treści zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej. Współpracuje z Koalicją Otwartej Edukacji i Creative Commons. Prowadzi również szkolenia z zakresu prawa autorskiego i otwartych zasobów dla instytucji kultury, administracji i pracowników naukowych.

Rejestracja na wydarzenie:
https://koszalin15.evenea.pl/

lub przez stronę:
https://www.facebook.com/events/157408148097500/


Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej
ul. Rejtana 11, 75-507 Koszalin
tel.(94) 3478 913, (94) 3478 928
www.kariera.koszalin.pl
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.