Szanowni Państwo! 

W imieniu członków Koła Naukowego Rachunkowości, działającego na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, mamy zaszczyt zaprosić studentów  kierunków ekonomicznych do wzięcia udziału w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych.

Celem Konkursu jest zainteresowanie studentów istotą rachunkowości oraz szerzenie wiedzy w dziedzinie, która odgrywa tak ważną rolę w życiu gospodarczym, dlatego też zachęcamy Was  do wzięcia udziału w w/w wydarzeniu.

Konkurs odbędzie się 25 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w gmachu Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania przy ul. Gagarina 13a w Toruniu. Udział w konkursie jest bezpłatny, a chęć uczestnictwa należy zgłosić, wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy do dnia 31 marca 2016 roku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają drobne upominki, natomiast dla laureatów zapewniamy atrakcyjne nagrody! Zdobywca pierwszego miejsca zostanie uhonorowany tabletem ufundowanym przez Biuro Rachunkowe Poltax. Przewidziano także liczne nagrody książkowe znanych wydawnictw ekonomicznych, takich jak m.in. Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, CH Beck czy Difin oraz inne nagrody rzeczowe.

Zagadnienia: Pytania i zadania konkursowe będą obejmowały swoim zakresem zagadnienia rachunkowości finansowej, a przede wszystkim księgowości i sprawozdawczości finansowej.

Przebieg Konkursu:
Konkurs będzie składał się z dwóch etapów przeprowadzonych jednego dnia. Etap pierwszy to test  jednokrotnego wyboru, składający się z 25 pytań. Do etapu drugiego, finałowego, zostanie zakwalifikowanych dwudziestu uczestników, którzy w pierwszym etapie zdobyli najwięcej punktów. Finał będzie składał się z pytań otwartych, zadań liczbowych oraz operacji gospodarczych do zadekretowania. Pojawią się także pytania dedykowane od specjalistów z dziedziny rachunkowości.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.knr.umk.pl, gdzie także znajduje się formularz zgłoszenia uczestnictwa. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania proszę kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule podając: konkurs 2016.

Z poważaniem
mgr Urszula Wolszon, Opiekun Naukowy Koła Naukowego Rachunkowości
Honorata Pawelczyk, Koordynator ds. Konkursu Koła Naukowego Rachunkowości

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie usług. Korzystając z naszych usług, pozwalasz nam korzystać z plików cookie.
Rozumiem i akceptuję